roz.png

Sesja

 

Noworodkowa

IMG_5469-2.jpg

Kiedy?

Taką sesję najlepiej jest wykonać w dwóch pierwszych tygodniach życia maluszka (idealnie między 7 a 14 dniem). Wówczas noworodki bardzo dużo śpią, jednocześnie ich sen jest głęboki i twardy - możemy dzięki temu łatwiej ułożyć dzidziusia w bezpiecznych dla niego pozycjach. Najlepiej umówić się na taką sesję jeszcze przed porodem. Oczywiście ustalamy wtedy wstępny termin sesji, a dokładny rezerwujemy i ustalamy już kiedy maluszek jest na świecie.

 

 

Gdzie odbywa się sesja?

Sesja odbywa się w Studio Fotograficznym przy ul. Słowackiego 2B w Skawinie. W studio posiadam kokon, na którym możesz przewinąć dzidziusia, wygodną sofę lub fotel bujany, żeby go nakarmić. Do Waszej dyspozycji jest oczywiście także łazienka. W wyjątkowych sytuacjach dojeżdżam do klientów, choć sprzętu do zdjęć jest na tyle dużo, że mimo wszystko preferuję studio.

Jak się przygotować?

Najważniejsze to zaopatrzyć się w zapas pieluszek, a samemu podejść do sesji ze spokojem. Godzinę sesji warto jest dopasować do drzemki maluszka - im bardziej niewyspany, tym lepiej! Wszelkimi akcesoriami, ubrankami i ozdobami nie należy się przejmować, chyba że zależy Ci, aby na zdjęciu była jakaś konkretna rzecz/zabawka. Posiadam spory wybór akcesoriów, ubranek i dodatków. Jeżeli masz jakiś pomysł, który chciałabyś zawrzeć na zdjęciach - chętnie go poznam!

 

 

Jak wygląda taka sesja?

Czas trwania sesji to bardzo ruchoma kwestia. Są dzieci, z którymi udało mi się wykonać serię dobrych ujęć już w godzinę, ale bywa i tak, że 3 godziny dopiero będą satysfakcjonujące. Tak naprawdę cała sesja zależy od... dziecka i zupełnie pod nie jest podporządkowana. Wszystko zależy od samopoczucia bobasa, tego ile razy trzeba będzie go przewinąć, nakarmić i utulić do snu. Ze swojej strony zapewniam oczywiście tyle czasu, ile tylko będzie trzeba. Jeżeli sesja ma obejmować zdjęcia z rodzeństwem, najlepiej będzie, jeżeli brat lub siostra malucha dołączą do nas pod koniec lub na samym początku, ponieważ cała sesja może zacząć ich zwyczajnie nudzić. Bezpieczeństwo takiej sesji to dla mnie podstawa. Podczas robienia zdjęć dobieram naturalne, wygodne, embrionalne pozycje, które bardzo przypominają ułożenie dziecka w brzuchu mamy. Podczas wykonywania zdjęć niejednokrotnie proszę rodziców o pomoc, asekurację. 

Jeżeli pojawią się u Ciebie jakiekolwiek pytania, na dowolnym etapie sesji (przy rezerwowaniu terminu, podczas samej sesji, czy nawet już po niej) śmiało pytaj - z chęcią odpowiem na wszystko, co Cię nurtuje. Zależy mi, aby na sesji zarówno dzidziuś czuł się bezpiecznie i swobodnie, jak i jego mama/tata, bo jak powszechnie wiadomo: szczęśliwy rodzic = szczęśliwe dziecko.

Pakiet Mini

150zł

  • Jedna stylizacja (jedno tło).

  • Otrzymujesz 3 zdjęcia poddane profesjonalnej obróbce przesłane w wersji cyfrowej zamieszczone pod linkiem.

  • czas oczekiwania – do 5 dni.

Pakiet Standard

250zł

  • 2 różne stylizacje (2 zmiany tła).

  • Otrzymujesz 5 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce przesłanych w wersji cyfrowej zamieszczonych pod linkiem.

  • Czas oczekiwania - do ok. 10 dni.

Pakiet Premium

450zł

  • Obejmuje 3 różne stylizacje i tła.

  • Otrzymujesz 10 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce przesłanych w wersji cyfrowej zamieszczonych pod linkiem.

  • Czas oczekiwania - do ok. 2 tygodni.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć z sesji w cenie 50zł każde.